Штамп "КОПІЯ ВІРНА" кліше, зручно використовувати для роботи з численними копіями документів. Розмір 36х14, заправлений фарбою і готовий до використання.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Длина | 36 мм |
| Высота | 14 мм |
| Характеристики штампов | |
| Количество строк | 2 |
| Языки | Украинский |
| Высота символов | 14 мм |
| Основные атрибуты | |
| Вид продукции | Оснастка для штампов |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Геометрия оттиска | Прямоугольник |
| Упаковка | Полиэтиленовый пакет |
| Цвет корпуса | Фиолетовый |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴


