Сніжколіп - інструмент для швидкого виготовлення купи акуратних кругленьких сніжок діаметром 7 см.
Сніжколеп порадує не лише дітей, а й дорослих.
Габаритні розміри: 33.5 х 12 х 7 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Высота | 120 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр | 70 мм |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 330 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | Формочки |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 80 ₴


